עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
* שני מצבי הפעלה: 1. הרתחה 2. שבת – שמירה על חום * שתי נורות ביקורת. * מנגנון הגנה המנתק את גוף החימום בהיעדר מים. * עשוי מנירוסטה איכותית SS304 * גוף חימום נסתר למניעת הצטברות אבנית. * בסיס יציב ועמיד . * נעילת מכסה כפולה ע"י קפיצים. * מדיד שקוף המראה את כמות המים במכשיר. * ברז פלסטי דו שימושי, * ידית מבודדת חום. * מגש לכוסות. * עיצוב מודרני. * אורך כבל 120 ס”מ * מתח הפעלה 220-240V~ 50/60Hz * הספק 1650W * הספק בעת שמירה על חום 150W * קיבולת : 6 ליטר
399.00 ₪ המחיר המקורי היה: 399.00 ₪.279.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 279.00 ₪.
במלאי
| הספק | 1800W |
|---|---|
| מותג | MATRIX |
| מתח כניסה | 220-240V~ 50/60Hz |
| אורך כבל במטר | 120cm |
| ליטר | 6 |
| מידות | קוטר 200 מ"מ ( ללא ידיות תוספת של 50 מ"מ ), גובה 380 מ"מ |
| עשוי מ | נירוסטה |
| אחריות | שנתיים |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet