עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
1,466.00 ₪
במלאי
| הערות | טיימר עד 24 שעות, כולל תפס תליה |
|---|---|
| מותג | MATRIX |
| צבע גוף | שחור |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| דרגת אטימות | IP55 |
| מידות | 1480x60x200mm |
| מבנה גוף | אלומיניום + פלדה |
| משקל | 11.6 ק"ג |
| דרגות חימום | 800W/1600W/2400W |
| גוף חימום | CERAMIC |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet