עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
מאוורר צמוד תקרה של המותג האמריקאי המוביל בעולם ווסטינגהאוס מסדרת CARLA (קרלה) בגודל 48" עם 3 כנפיים העשויות מחומר מיוחד ABS, מנוע בצבע לבן מט וכנפיים בצבע לבן, הפעלת המאוורר מתבצעת באמצעות שלט. המאוורר ניתן לשליטה גם באמצעות אפליקציית WIFI ייעודית. פעולת המאוורר שקטה במיוחד וצריכת החשמל נמוכה הודות למנוע מסוג DC עם 6 מהירויות כשהמהירות המקסימלית הינה 201 סיבובי מנוע לדקה והספק מנוע מקסימלי של 30 וואט שמזרים אוויר בעוצמה רבה של 187 קוב אוויר בדקה. המאוורר מתאים לחדרים בגודל עד 25 מ"ר והוא מיועד לשימוש פנימי בלבד. סוג התאורה במאוורר הינו LED CCT 28W 3000/4000/5000K כולל דימר. תקופת האחריות הינה 15 שנים למנוע מתוכן שנתיים לשאר חלקי המאוורר. ניתן להפעלה עם שעון שבת.
1,099.00 ₪
במלאי
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| מק"ט | 73252-2848 |
| התאמה לחדר | חדר שינה |
| גודל החלל | עד 25 מ"ר |
| פנים/חוץ | פנימי בלבד |
| קוטר כנפיים | 48 אינץ' (122 ס"מ) |
| אופן הפעלה | שלט, אפליקציה / WIFI |
| צבע גוף | לבן |
| צבע כנפיים | לבן |
| מספר להבים | 3 |
| מבנה להבים | ABS |
| גוף תאורה | LED 28W עם עמעם |
| גוון אור | 3CCT- שלושה גווני אור לבחירה |
| kelvin | 3000/4500/6500K |
| שטף אור(לומן) | 2800lm |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 29.8W/20.9W/13W/7.9W/4.9W/2.8W |
| מספר מהירויות | 6 |
| עוצמת רעש | 48db |
| מצב חורף | כולל |
| גובה מקסימלי מהתקרה | 24 ס"מ |
| זרימת אוויר | 187 קוב לדקה |
| ספיקת אוויר | 6622 |
| אחריות | 15 שנים על המנוע, שנתיים על הגוף |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet