עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה צמוד קיר דקורטיבי דגם SOL נורה G9 כלולה באריזה – 10W , צבע שחור OMEGA
299.00 ₪ המחיר המקורי היה: 299.00 ₪.199.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 199.00 ₪.
במלאי
[popup_anything id="40787"] דף טכני
| הספק | 10W |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | 3000K |
| מבנה גוף | מתכת + זכוכית |
| צבע גוף | שחור |
| מידות | 280x250x140mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| סוג נורה | G9 10W |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet