1 ביקורת עבור גוף תאורה דגם ELEGANT לבן עם שלט
| 5 כוכבים | 100% | |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
פלפון חכם דגם ELEGANT בצבע לבן עם גוון אור משתנה ודימר, בעל נצילות אורית גבוהה ותאורה עוצמתית. הספק נע בין 5W-60W. הפעלה, שינוי גוון אור ועימעום באמצעות שלט עם ארבעה מצבים שונים. קוטר הגוף 50 ס"מ והוא עשוי מבסיס מתכת וכיסוי זכוכית אקרילית. המנורה מעוצבת בסגנון אלגנטי מודרני ומתאימה לחדרי מטבח, חדר שינה חדרי ילדים וחדרי סלון.
373.00 ₪ המחיר המקורי היה: 373.00 ₪.299.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 299.00 ₪.
במלאי
| צבע | לבן |
|---|---|
| קוטר | 50 ס"מ |
| הספק | 60W |
| גוון אור | אור משולב |
| מותג | FSL |
| מידות | ø50cm |
| לומן | 5400 |
| קלווין | משולב |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | 3 שנים |
| מתח כניסה | AC 100 240V |
| מסירות אור | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| 5 כוכבים | 100 | 100% |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
אבי ב. (בעלים מאומתים) –
נראה טוב. טרם הורכב, יורכב בסוף השיפוץ