5 ביקורות עבור גוף תאורה שם כתובת ZOHAR 20W שחור חיישן פוטוצל אור קר
| 5 כוכבים | 100% | |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה שם כתובת לבית דגם זוהר עם חיישן פוטוצל לתאורת לילה, בעל הספק של LED 20W, מגיע בצבעים לבן, אפור ושחור. חיישן פוטואלקטרי מדליק את האור בלילה בצורה אוטומטית, אפשר לקנות מדבקה תואמת עם הדפס של שם משפחה וכתובת.
189.00 ₪ המחיר המקורי היה: 189.00 ₪.179.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 179.00 ₪.
במלאי
| צבע | שחור |
|---|---|
| הספק | 20W |
| גוון אור | אור קר |
| קלווין | 4000K |
| לומן | 1350 |
| מבנה הגוף | בסיס וכיסוי פוליקרבונט |
| מידות בס"מ | רוחב – 30, גובה – 22.8, עומק – 6 |
| דרגת אטימות | IP54 |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| אחריות | 3 שנים |
| 5 כוכבים | 100 | 100% |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
ישראל (בעלים מאומתים) –
מחיר מצוין מצור איכותי
אדיר גרשוני (בעלים מאומתים) –
עמית (בעלים מאומתים) –
אבי (בעלים מאומתים) –
סילבי פלד (בעלים מאומתים) –