3 ביקורות עבור עמוד תאורה בולארד CANON
| 5 כוכבים | 66% | |
| 4 כוכבים | 33% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
בולרד CANON מוגן מים IP54, צבע שחור, הברגה E27 גובה 80 ס"מ, אלומיניום, כיסוי שקוף OMEGA
244.00 ₪ המחיר המקורי היה: 244.00 ₪.199.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 199.00 ₪.
במלאי
| הספק | 60W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| הברגה | E27 |
| מבנה גוף | יציקת אלומינים כיסוי פלסטיק |
| צבע גוף | שחור |
| מידות | Ø90x(H)800 mm |
| מתח כניסה | 220V |
| דרגת אטימות | IP54 |
| 5 כוכבים | 66 | 66% |
| 4 כוכבים | 33 | 33% |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
אנונימי (בעלים מאומתים) –
אנונימי (בעלים מאומתים) –
אבי גולן (בעלים מאומתים) –