עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
נורת גלוב בסיס E27 אור יום הספק 28W.
48.00 ₪ המחיר המקורי היה: 48.00 ₪.40.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 40.00 ₪.
במלאי
| הספק | 28W |
|---|---|
| גוון אור | אור יום |
| מותג | OMEGA |
| כיסוי | חלבי |
| לומן | 2520 |
| קלווין | 6500K |
| הברגה | בסיס E27 |
| מסירות אור | CRI 80 |
| מידות | Ø125x170mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | AC 170-240V |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet