עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
בולרד ICE מוגן מים IP54 לד מובנה 9W, צבע שחור, אור חם, גובה 80 ס"מ, אלומיניום, דיפיוזר זכוכית OMEGA
270.00 ₪ המחיר המקורי היה: 270.00 ₪.199.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 199.00 ₪.
המלאי אזל
| הספק | 9W |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | 3000K |
| לומן | 80lm/watt |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום + זכוכית |
| צבע גוף | שחור |
| מידות | 50x50x800 mm |
| מתח כניסה | 220V |
| דרגת אטימות | IP54 |
| מסירות אור | CRI > 80 |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet