1 ביקורת עבור גוף תאורה למטבח Mykonos אפור
| 5 כוכבים | 100% | |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
ג"ת לד צמוד תקרה אפור קרבון OMEGA 6500K 2x36W Mykonos
185.00 ₪ המחיר המקורי היה: 185.00 ₪.119.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 119.00 ₪.
במלאי
| הספק | 72W |
|---|---|
| גוון אור | אור יום |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | 6500K |
| לומן | 7200 |
| מבנה גוף | מתכת+פלסטיק |
| צבע גוף | אפור קרבון |
| מידות | 125x11x6.5cm |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור | CRI 80 |
| אחריות | שנתיים |
| 5 כוכבים | 100 | 100% |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בלה הכט (בעלים מאומתים) –
בול מה שרציתי, מחיר הכי זו שיש, הגיע מהר ועטוף היטב