1 ביקורת עבור גוף תאורה תליה דגם SKI צבע זהב 2 בסיסים עגולים 5XE27
| 5 כוכבים | 100% | |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה תלוי דגם SKI בעיצוב מודרני דקורטיבי, זהב 2 בסיסים עגולים. כבל שקוף מתכוונן, צבע גלוב: אמבר קוטר: 150Ø, נורות: OMEGA | 5XE27
826.00 ₪ המחיר המקורי היה: 826.00 ₪.629.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 629.00 ₪.
במלאי
| הערות | לא כולל נורות |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מקסימום Watt | Max 5x40W |
| מידה | 1100x150x2270mm |
| צבע גוף | זהב |
| מבנה גוף | IRON |
| הברגה | 5xE27 |
| אורך כבל במטרים | 2 מטר מתכוונן |
| מידות בסיס | 100x2mm |
| דרגת אטימות | IP44 |
| אחריות | שנתיים |
| 5 כוכבים | 100 | 100% |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
ליטל דדון (בעלים מאומתים) –
מצויין