עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
וף תאורה קלאסיק עמוד דגם TOLEDO כפול בעיצוב דקורטיבי, מודרני ואלגנטי, הרכבה ותחזוקה קלה.
הספק עד 100Wx2, בסיס הברגה E27 (נורה לא כלולה), צבע שחור, גובה עמוד 220 ס"מ, מבנה: אלומיניום+זכוכית.
שנתיים אחריות. רמת אטימות IP44. אידיאלי לשימוש הארת שבילים, פארקים, מדשאות, גנים וכו'.
942.00 ₪
במלאי
| צבע | שחור |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| הערות | נורות מומלצות לשימוש ST21, A60 Filoment |
| מקסימום Watt | 2x100W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום + זכוכית |
| מידות | 25X65X200cm |
| הברגה | E27 בסיס |
| דרגת אטימות | IP44 |
| מתח כניסה | 220-240V/50~60Hz |
| אחריות | שנתיים אחריות |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet