עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
פנס הצפה מקצועי נטען באמצעות פאנל סולארי.
• עוצמתי במיוחד, כולל חיבור מהיר.
• מבנה אלומיניום + ABS עמיד בפני קרינת UV.
• סוללת ליתיום LiFePO4 3.2V עוצמתית עמידה להפעלה למשך שעות מרובות.
• חיישן פוטוצל הנדלק אוטומטית בחשכה.
• נורית חיווי המעידה על מצב הסוללה בחזית הפאנל.
• רגלית מתכווננת להתקנה מדויקת של הפאנל+זרקור.
• כבל הזנה 5 מ' – ייעודי להתקנת הפאנל הרחק ממיקום הזרקור עצמו.
• ניתן להפעלה עם חיישן תנועה/ראדר.
• מגיע עם שלט בעל פונקציות של כיבוי והדלקה, עמעום, הדלקה וכיבוי ע"ב פוטו צל וטיימר מובנה.
767.00 ₪ המחיר המקורי היה: 767.00 ₪.739.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 739.00 ₪.
המלאי אזל
| הספק | 400W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| kelvin | 6500K |
| מידות הגוף | גוף 325x300x45mm, פאנל 350x600mm |
| צבע הגוף | שחור |
| מתח כניסה | 6V/30W לוח סולארי |
| דרגת אטימות | IP66 |
| מסירות אור | CRI 80 |
| זווית הארה | 120º |
| אחריות | שנתיים |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet