עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
זרקור סולארי נטען CALIBER S.O.S 100W + מזוודה, משמש כסוללת גיבוי, פנל סולרי מובנה, מטען לרכב וכבל מיקרו לטעינה כלולים, צבע גוף שחור, רגלית מתכווננת, תפס מגנט מובנה לקיבוע, סוללת ליתיום מובנת 6000mAh-Li-ion, תאורת חירום מהבהבת כחול/אדום/S.O.S,
3 עוצמות הארה, חלש: 10 שעות / בינוני: 8 שעות / חזק: 4 שעות
מבית OMEGA
225.00 ₪ המחיר המקורי היה: 225.00 ₪.199.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 199.00 ₪.
במלאי
| הספק | 100W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום/אור חם |
| kelvin | 3000K/6500K |
| מידות הגוף | 215x55x175mm |
| צבע הגוף | שחור |
| מתח כניסה | DC 5V |
| מתח כניסה | 5V 2A |
| דרגת אטימות | IP54 |
| מסירות אור | CRI 80 |
| זווית הארה | 120º |
| סוג סוללה | 6000mAh Lithium Battery |
| זמן עבודה | עד 10 שעות עבודה |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet