עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
119.18 ₪ המחיר המקורי היה: 119.18 ₪.89.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 89.00 ₪.
במלאי
| מותג | SMARTR |
|---|---|
| מתח כניסה | 220V-240V |
| מידות קדח | 86x48x26 mm (קופסא אנכית תחת הטיח) |
| הספק | 3,500W |
| מבנה גוף | ABS+זכוכית |
| מידות הגוף | 140x78x9 mm |
| צבע גוף | לבן |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet