1 ביקורת עבור גוף תאורה לינארי T5 דגם Click
| 5 כוכבים | 100% | |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה לינארי T5 דגם Click אורך 90 ס"מ 15W כולל כפתור CCT שני גוונים 3000K ו- 6500K , ניתן לשרשור וכולל קליפס להתקנה וכבל 120 ס"מ. OMEGA
85.00 ₪ המחיר המקורי היה: 85.00 ₪.69.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 69.00 ₪.
במלאי
| הספק | 15W |
|---|---|
| גוון אור | אור יום/אור חם |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | CCT 6500K/3000K |
| לומן | 1350 |
| מבנה גוף | פלסטיק |
| צבע גוף | לבן |
| מידות | 900MM |
| מתח כניסה | 200-240V |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור | ra>80 |
| זווית הארה | 200° |
| אחריות | שנתיים |
| 5 כוכבים | 100 | 100% |
| 4 כוכבים | 0% | |
| 3 כוכבים | 0% | |
| 2 כוכבים | 0% | |
| כוכב אחד | 0% |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
Ori Levi (בעלים מאומתים) –