עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
צמוד קיר תקרה BEE לינארי 90 ס"מ 50W 3CCT, כבל הזנה עד אמצע הגוף OMEGA
141.00 ₪ המחיר המקורי היה: 141.00 ₪.109.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 109.00 ₪.
במלאי
| הספק | 50W |
|---|---|
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | CCT 6500K/3000K |
| לומן | 5000 |
| מבנה גוף | מתכת+ פוליקרבונט |
| צבע גוף | לבן |
| מידות | 900x75x25mm |
| מתח כניסה | 200-240V |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור | ra>80 |
| אחריות | שנתיים |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet