עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
צמוד קיר דגם GLORY כיסוי לבן, הרכבה ותחזוקה קלה, דרגת אטימות IP54 אידיאלי לשימוש בחצרות, כניסות לבתים, תאורה היקפית ועוד.
258.00 ₪
במלאי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V |
| מקסימום Watt | 40W |
| צבע גוף | לבן |
| מידות | 250x210x215 |
| מידות הגוף | 317x200x285mm |
| קוטר כיסוי | 200 מ"מ |
| הברגה | E27 |
| דרגת אטימות | IP54 |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet