עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה צמוד תקרה דגם LUMA מבית OMEGA – מושלם להארה נקודתית בסלון, מטבח, מסדרונות , חנויות, גלריות ועוד. כולל ראש מתכוונן , תאורת LED עוצמתית וכפתור CCT לבחירת גוון האור זמין במגוון גדלים , הספקים וצבעים.
180.00 ₪ המחיר המקורי היה: 180.00 ₪.149.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 149.00 ₪.
במלאי
מדריך גוון אור דף טכני מדריך למשתמש
| הספק | 18W |
|---|---|
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| cri | Ra>80 |
| מותג | OMEGA |
| kelvin | CCT 3000K/4000K/6000K |
| שטף אור | 1620lm |
| צבע גוף | לבן מט |
| מידות הגוף | ø250X153mm |
| זווית הארה | 36° |
| דרגת אטימות | IP20 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet