עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
מדבקות לגוף סולארי
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
גוף תאורה שם כתובת סולארי כולל תא פוטואלקטרי דגם ADD SOLAR לבן/כסוף.
ניתן לרכוש מדבקות מותאמות אישית בנפרד, דגמים
OM-SOLARLBL-OP1-1LINE
OM-SOLARLBL-OP1-2LINE
211.00 ₪
במלאי
מדריך גוון אור דף טכני מדריך למשתמש
| הספק | 10W |
|---|---|
| גוון אור | אור יום |
| הערות | כולל פונקציית פוטו-צל (הדלקה וכיבוי אוטומטיים) |
| קלווין | 6500K |
| מבנה הגוף | ABS + UV Injection כיסוי PMMA |
| מידות הגוף | 16x6x31 ס"מ |
| דרגת אטימות | IP65 |
| שעות עבודה | 10-12 שעות עבודה |
| זמן טעינה | 5-6 שעות הטענה |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| אחריות | שנה |
מדבקות לגוף סולארי
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet