עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
דוקרן גינה סולארי 10W Hawk, תאורת RGB+W, סוללת 18650 ליתיום OMEGA 1800mAh.
93.00 ₪
במלאי
מדריך גוון אור דף טכני מדריך למשתמש
| הספק | 10W |
|---|---|
| גוון אור | RGB+W |
| מותג | OMEGA |
| Kelvin | 3000K+RGB |
| סוללה | 3.7V 1800mAh |
| מתח כניסה | סולרי |
| מבנה גוף | ABS |
| מידות הגוף | 181x100x360mm |
| מתח כניסה | 220V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| אחריות | שנה |
| פנל סולארי | 3.7V DC |
| זווית הארה | כפתור שינוי זווית האור 15/45/90 מעלות |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet