עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
דוקרן גינה סולארי 6W פלסטיק עם הזרקת UV המקנה עמידות גבוהה נגד קרני השמש – חיישן פוטוצל -תאורת RGB+3000K החלפת צבעים אוטומטית – סוללת ליתיום – זמן טעינה 6-8 שעות את מול קרני השמש.
76.00 ₪ המחיר המקורי היה: 76.00 ₪.59.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 59.00 ₪.
במלאי
| הספק | 6W |
|---|---|
| גוון אור | אור RGB |
| מותג | OMEGA |
| Kelvin | 3000K+RGB |
| מידות הגוף | 280mm*400mm |
| מתח כניסה | 220V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet