עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
דוקרן גינה סולארי (הספק סולארי 1.1w) , אור חם , שתי עוצמות אור, סוללת ליתיום 1200mAh 18650, בעל הזרקת UV לפלסטיק המקנה עמידות יתרה נגד קרני השמש מבית OMEGA
75.00 ₪ המחיר המקורי היה: 75.00 ₪.59.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 59.00 ₪.
במלאי
[popup_anything id="40787"] דף טכני
| הספק | 6W |
|---|---|
| גוון אור | אור חם |
| מותג | OMEGA |
| מבנה גוף | ABS+PS |
| מידות הגוף | ø92x280x400mm |
| מתח כניסה | 220V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet