עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
טיימר דוד מגע זכוכית 120 לבן, שקוע תואם קופסא רוחבית, לחצני ספירה לאחור, דו קוטבי 3,500W 16A.
112.10 ₪ המחיר המקורי היה: 112.10 ₪.99.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 99.00 ₪.
במלאי
| מותג | SMARTR |
|---|---|
| מתח כניסה | 220V-240V |
| מידות קדח | 71x47x25 mm (קופסא רוחבית) |
| הספק | 3500W 16A ניתוק דו קוטבי |
| מבנה גוף | ABS+זכוכית |
| מידות הגוף | 120x72x8 mm |
| צבע גוף | שחור |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet