עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
• זרקור סולארי נטען באמצעות פאנל סולארי או TYPE-C
• מבנה UV + ABS המקנה עמידות מפני קרני השמש
• סוללת ליתיום עוצמתית עמידה להפעלה למשך שעות מרובות
• חיישן PIR הנדלק אוטומטית בזיהוי תנועה
• כבל מאריך בין הגוף לפאנל הסולארי של כ- 2 מ' – ייעודי להתקנת הפאנל הסולארי הרחק ממיקום הזרקור עצמו.
• טווח זיהוי: כ- 8 מטר. • בחירת זווית התקנה נכונה.
• 3 מצבי הפעלה לבחירה (MODE)
• כפתור שליטה לבחירת מצב הפעלה וטמפרטורת אור 3CCT.
166.00 ₪
במלאי
מדריך גוון אור דף טכני מדריך למשתמש
| הספק | 50W |
|---|---|
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| הערות | חיישן תנועה- PIR, זמן טעינה כ- 8-9 שעות |
| מותג | OMEGA |
| קלווין | 6500K/4000K/3000K |
| לומן | 1200 |
| מידות הגוף | גוף תאורה – 19.9×13.0x6.1 ס"מ, פאנל – 19.8×14.3×1.7 ס"מ |
| דרגת אטימות | IP65 |
| צבע | אפור/לבן |
| מתח כניסה | 30W/6Vmax לוח סולארי |
| אחריות | שנה |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet