עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
בירורים והזמנות 077-8037093
משלוח חינם על הזמנה מעל 299 ש"ח
זרקור נטען GAMA 100W+שלט+פאנל סולארי OMEGA IP65 RGB
331.00 ₪ המחיר המקורי היה: 331.00 ₪.289.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 289.00 ₪.
במלאי
| הספק | 100W |
|---|---|
| הערות | מופעל אוטומטית ע"י חיישן פוטוצל, כיבוי אוטומטי, וטעינה באור שמש 4-6 שעות, זמן עבודה: עד כ-12 שעות |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | RGB |
| kelvin | RGB |
| מבנה גוף | ABS+PC |
| צבע הגוף | שחור |
| מידות הגוף | 199x192x48mm |
| מתח כניסה | DC 3.2V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 100° |
| אחריות | שנתיים אחריות |
עליך להתחבר כדי לפרסם ביקורת.
חוות דעת
There are no reviews yet